# 32 1 urodziny Wrzuć Na Rap + podsumowanie rokuWrzuć Na Rap ma już rok, dlatego zapraszam na pierwsze podsumowanie pracy na blogu!5 najpopularniejszych wpisów na blogu

Najczęściej odwiedzanymi wpisami są:

 1.  #30 ''Hip-hop'' trzeba czuć,  a nie się go nauczyć'' - rozmowa z raperem LVVX, wyświetlenia 1345
 2.  #2 ''Frunę z wiatrem ku górze'' - rozmowa z finalistą Żywego Rapu, wyświetlenia 1331
 3. #14 Szesnaście lat minęło, jak jeden dzień - artykuł o Magiku, wyświetlenia 1150
 4. #31 ''Oldschool jest jak chrzest'' część 1 - wywiad z Cza Plonem, wyświetlenia 1011
 5. #26 5 rapowych kawałków przydatnych na lekcji języka polskiego - artykuł, wyświetlenia 839
(statystyka z ostaniego tygodnia sierpnia mogła ulec zmienie do publikacji)

Osiągniecia

 • Przez rok pracy na Wrzuć Na Rap ukazało się 17 wywiadów z różnymi osobami ze środowiska undergroundu, 7 artykułów z informacjami ze świata hip-hopu, 5 recenzji płyt oraz 1 felieton + wpis powitalny. Łącznie na blogu do dnia 1 września 2017 roku opublikowałam 31 wpisów. 
 • Od 1 września 2016 roku Wrzuć Na Rap odwiedziło ponad 19 tysięcy osób nie tylko z Europy! 
 • Portal Wrzuć Na Rap jest patronem medialnym wydarzenia Wolność Słowa II w Zgierzu, co jest wielkim osiągnięciem i szansą dla jego rozwoju! 
 • Dużym zainteresowaniem cieszyły się akcje pod hasłem #wspierajmypolskiepodziemie, które zaowocowały wieloma ciekawymi wywiadami na blogu. 

Podziękowania

Nie wyobrażam sobie nie podziękować wszystkim tym, którzy pomagali mi przy prowadzeniu Wrzuć Na Rap. Wielkie podziękowania kieruje do ludzi, którzy zgodzili się ze mną współpracować, byli uprzejmi wobec mnie i szerzyli wieść o Wrzuć Na Rap. Dziękuję mojej ''prawej ręce'' i organizatorce Wolność Słowa 2 - Aya bez Ciebie ten blog nie miałby takiego wyniku! Podziękowania należą się również moim bliskim, którzy wspierali mnie i motywowali do pracy na blogu, jesteście wielcy!


Od dnia 1 września 2017 roku startuje z blogowym Instagramem i kontynuuje FanPage na Facebooku - tam znajdują się wszelkie informacje dotyczące portalu. 

You Might Also Like

5 komentarze

 1. gratuluje i życzę kolejnych sukcesów!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje i życze kolejnych lat:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Jak na rok istnienia bloga 17 wywiadów to dużo oby tak dalej! Masz już jakieś kolejne wywiady lub recenzje płyt w planach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) wszystko idzie pomalutku do przodu, wkrótce ruszy na powrót. Pozdrawiam!

   Usuń
 4. powodzenia w kolejnych latach !:)

  OdpowiedzUsuń

Siemanko! Dzięki, że wpadłeś i zostawiłeś coś po sobie. Jestem Ci wdzięczna i chętnie odwiedzę Twojego bloga :D. Mam nadzieję, że będziesz tutaj częściej :).